HAKKIMIZDA

Dinleyen, araştıran, çözüme kavuşturan hukuk bürosu

DKM HUKUK

Uzun planlamalar sonucunda 2012 yılında hizmete başlamıştır. Büromuz üç kurucu avukat tarafından ortaklık esasına dayalı şekilde kurulmuş olmakla birlikte gücünü ortaklarının farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimine dayandırmaktadır.

Bu bilgi ve birikimin ortaya çıkışı tesadüfî değil, aksine kurucu ortakların henüz lisans eğitimden mezun dahi olmadan çizdikleri yol haritası sayesinde mümkün olmuştur. Zira farklı alanlarda uzmanlıkları geliştirmek adına çeşitli özel kurum ve şirketler ile kamu kuruluşlarında stajlar yapılmış, çeşitli sertifika programları takip edilerek özel uzmanlık alanları geliştirilmiş ve büronun kurulmasından önce çalışılan hukuk büroları ve çalışma alanları bu esaslara göre seçilmiştir.

Büromuz, Türk Hukuk Sistemi’nin her alanında hizmet vermektedir. Özellikle yukarıda bahsedilen kuruluş aşaması sayesinde büromuz; İcra Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Bilişim Hukuku, Şirketler Hukuku, Spor Hukuku, Ticaret Hukuku ve İdare Hukuku başta olmak üzere günümüz hayatında ortaya çıkması muhtemel sorunları engelleyecek ve ortaya çıkan sorunları çözecek nitelik ve kapasitededir. Bununla birlikte, teknik çözüm gerekliliği yüksek olan konu ve davalarda başta Marmara ve İstanbul Üniversitesi’nde çalışanlar olmak üzere, uzman akademisyen ve hukukçularla beraber hareket etmekteyiz.

Türkiye’nin her yerindeki sorunlara ilişkin çözüm önerileri sunmakla birlikte, başta büromuzun bulunduğu İstanbul ve çözüm ortaklarımızın bulunduğu İzmir, Ankara, Kayseri, Trabzon, Aydın, Manisa, Kocaeli, Muğla (Bodrum) yargı çevresinde etkin bir hukuki hizmet sunmayı öneriyoruz.

Meslek etiği ve hukuki sorumluluğumuz gereğince müvekkillerin isimleri ve uhdemizdeki davaları meslek sırrı olarak muhafaza edilmektedir.

Kurucu Avukatlarımız

Büromuz üç kurucu avukat tarafından ortaklık esasına dayalı şekilde kurulmuş olmakla birlikte gücünü ortaklarının farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimine dayandırmaktadır.

Konuşmaya başla
1
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?